Click to edit table header
 
 
 
 
 
Zon 20  Aug
17u00
Beker Van Limburg
Torpedo  Hasselt
KDH  Jeuk
0 / 2
Zon 20  Aug
17u00
Oefenwedstrijd
Torpedo  Hasselt
KDH  Jeuk
2 / 3
Woe 23 Aug
19u30
Oefenwedstrijd
Thor  Hasselt
KDH  Jeuk
 
Don 24  Aug
19u00
Beker Van Limburg
KDH  Jeuk
KFC  E.  Stevoort
.
Zat  26  Aug
16u00
Oefenwedstrijd
KDH  Jeuk
S. C.  Hoegaarden
.
Don 17  Aug
20u00
Oefenwedstrijd
KDH  Jeuk
Houtem  V V
2 / 2
Woe 16 Aug
20u00
Oefenwedstrijd
Schoonbeek  Beverst
KDH  Jeuk
1 / 1
Zon 13  Aug
16u00
Beker van Belgie
Hoogstraten  V V
KDH  Jeuk
1 / 0
Don 10  Aug
20u00
Beker Van Limburg
KDH  Jeuk
Velm  V V
1 / 0
Din  8    Aug
20u00
Oefenwedstrijd
KDH  Jeuk
RFC  Waremme
1 / 3
Zon  6   Aug
16u00
Beker van Belgie
CS  Entité  Manageoise
KDH  Jeuk           2 - 2
P 4/5
Vrij   4   Aug
20u00
Beker Van Limburg
KDH  Jeuk
HO Heide  Hasselt
1 / 0
Woe  2  Aug
20u00
Oefenwedstrijd
Bilzen - Waltwilder
KDH  Jeuk
3 / 3
Zat  29   Juli
20u00
Beker van Belgie
KDH  Jeuk 
Retie  SK
2 / 1
Zat  29   Juli
 
Beker Gingelom
Terrein  KDH  Jeuk
KDH Jeuk wint de beker van de gemeente Gingelom
.
.
Woe 26  Juli
20u00
Oefenwedstrijd
KDH  Jeuk
RC  Butsel
5 / 0
 
 
 
 
Zat  02  Sep
18u30
SV  Herkol
KFC  Helson
 
Zat  02  Sep
19u30
KDH  Jeuk
H.I.H.  Hoepertingen
 
Zat  02  Sep
19u30
Vlijtingen  V V
Zonhoven  V V 
 
Zat  02  Sep
19u30
Park  Houthalen
E. Mech A/D Maas
 
Zat  02  Sep
19u30
GS  Beek - Bree
Racing  Peer
 
Zon 03  Sep
15u00
Zepperen - Brustem
Bregel  Sport
 
Zon 03  Sep
15u00
W.  Koersel
Herk De Stad  FC
 
Zon 03  Sep
15u00
Melo  Zonhoven
KVK  Beringen
 
Click to edit table header
 
 
 
 
Don  31  Aug
19u30
Herk De Stad  FC
W.  Koersel
 
Vrij   01  Sep
19u30
Zonhoven  V V
Vlijtingen  V V
 
Vrij   01 Sep
20u00
KVK  Beringen
Melo  Zonhoven
 
Vrij   01 Sep
20u00
KFC  Helson
SV  Herkol
 
Zat  02  Sep
14u00
H.I.H.  Hoepertingen
KDH  Jeuk
 
Zat  02  Sep
14u30
E. Mech A/D Maas
Park  Houthalen
 
Zat  02  Sep
15u00
Bregel  Sport
Zepperen - Brustem
 
Zat  02  Sep
15u00
Racing  Peer
GS  Beek - Bree
 
Click to edit table header
 
 
 
 
Zat  02  Sep 
19u30
Eerste  Ploeg
KDH  Jeuk
H.I.H.  Hoepertingen
Zat  02  Sep
14u00
Prov  Reserve
H.I.H.  Hoepertingen
KDH  Jeuk
Zat  02  Sep
15u00
Prov  U 21
KDH  Jeuk
Jong Sint - Truiden
Zon 03  Sep 
10u00
Prov  U 17
KDH  Jeuk
KFC  Helson
Zon 03  Sep
11u00
Gew  U 17
SP  Kolmont
KDH  Jeuk
Zon 03  Sep
10u00
Prov  U 15
KDH  Jeuk
FC  Herderen - Millen
Zon 03  Sep
11u15
Gew  U 15
RDK  Gravelo
KDH  Jeuk
 
 
Prov  U 13
 
 
Zat  02  Sep
13u00
Prov  U 12
FC  Herderen - Millen
KDH  Jeuk
Zat  02  Sep
13u30
Gew  U 12
Herk De Stad  FC
KDH  Jeuk
Zat  02  Sep
13u30
Prov  U 11
KDH  Jeuk
BS  Sport
 
 
Gew  U 11
 
 
 
 
Prov  U 10
 
 
Zat  02  Sep
14u00
Prov  U 9 A
KDH  Jeuk
FC  Landen
Zat  02  Sep
11u30
Prov  U 9 B
KDH  Jeuk
FC  Landen
Zat  02  Sep
14u00
Prov  U 8 A
KDH  Jeuk
KVK  Wellen
Zat  02  Sep
11u30
Prov  U 8 B
KDH  Jeuk
KVK  Wellen
Reserveer nu reeds uw abonnement voor het seizoen 2017 - 2018
Abonnement eerste ploeg, tweede ploeg en jeugdploegen : 100 €
Abonnement jeugdploegen en tweede Ploeg : 30 €
Abonnementen te bestelen via 0475 / 53 37 99

♦ © 2017 : alle rechten voorbehouden. ♦  Webmaster: Verbois Jeff