Zat  14 Sep19u30KMR  BiesenE.  Henis0  /  0
Zat  14 Sep20u00Thor  HasseltV V  Hoeselt3  /  3
Zon 15 Sep15u00KDH  JeukVlijtingen V V2  /  2
Zon 15 Sep15u00SK  MunsterbilzenFC Paal Tervant0  /  2
Zon 15 Sep15u00Bolderberg  FCFC  Herderen  Millen5  /  1
Zon 15 Sep15u00V. ´S HerenelderenH.I.H.  Hoepertingen2  /  0
Zon 15 Sep15u00FC  LandenSP  Kolmont4  /  1
Zon 15 Sep15u00Heusden  ZolderZutendaal  V V4  /  1 

Zat  21 Sep17u00H.I.H.  HoepertingenFC  Landen.. / ..
Zat  21 Sep19u30V V  HoeseltV. ´S Herenelderen.. / ..
Zat  21 Sep19u30

SP  Kolmont

SK  Munsterbilzen.. / ..
Zat  21 Sep20u00FC Paal TervantKMR  Biesen.. / ..
Zon 22 Sep15u00E.  HenisBolderberg  FC.. / ..
Zon 22 Sep15u00FC  Herderen  MillenKDH  Jeuk.. / ..
Zon 22 Sep15u00Vlijtingen V VHeusden  Zolder.. / ..
Zon 22 Sep15u00Zutendaal  V VThor  Hasselt.. / ..

Don 12 Sep19u30 V V  Hoeselt Thor  Hasselt2  /  1
Zat  14 Sep13u00E.  HenisKMR  Biesen2  /  5
Zat  14 Sep14u00SP  KolmontFC  Landen3  /  4
Zat  14 Sep15u00Vlijtingen V VKDH  Jeuk1  /  4
 Zat  14 Sep15u00FC Paal TervantSK  Munsterbilzen3  /  2
Zat  14 Sep15u00FC  Herderen  MillenBolderberg  FC5  /  1
Zat  14 Sep15u00H.I.H.  HoepertingenV. ´S Herenelderen3  /  0
Zat  14 Sep15u00Zutendaal  V VHeusden  Zolder3  /  4 

Don 19 Sep20u00FC  LandenH.I.H.  Hoepertingen.. / ..
Don 19 Sep20u00KDH  JeukFC  Herderen  Millen.. / ..
Zat  21 Sep14u00Thor  HasseltZutendaal  V V.. / ..
Zat  21 Sep15u00Bolderberg  FC E.  Henis.. / ..
 Zat  21 Sep15u00SK  MunsterbilzenSP  Kolmont.. / ..
Zat  21 Sep15u00V. ´S HerenelderenV V  Hoeselt.. / ..
Zat  21 Sep15u00Heusden  ZolderVlijtingen V V.. / ..
Zat  21 Sep15u00FC  LandenKMR  Biesen

.. / ..

Zon 15 Sep15u00Eerste  PloegKDH  JeukVlijtingen V V2  /  2
Zat  14 Sep15u00

Prov  Reserve

Vlijtingen V VKDH  Jeuk1  /  4
Zat  14 Sep15u00Prov  U 21FC  Torpedo  HasseltKDH  Jeuk1  /  1
Zon 15 Sep11u15Prov  U 17FC  Herderen  MillenKDH  Jeuk5  /  2
Zon 15 Sep10u00Prov  U 15KDH  JeukJong Sint-Truiden4  /  5
Zat  14 Sep10u00Prov  U 13KDH  JeukFC  Alken 
Zon 15 Sep10u00Gew  U 13KDH  Jeuk FC  Diepenbeek 
Zat  14 Sep13u00Prov  U 12Jong Sint-TruidenKDH  Jeuk 
Zat  14 Sep13u00Prov  U 11Park  HouthalenKDH  Jeuk 
Zat  14 Sep11u15Prov  U 10BS  SportKDH  Jeuk 
Zat  14 Sep11u30Prov  U 9 AKDH  JeukSP  Hasselt 
Zat  14 Sep13u30Prov  U 9 BKDH  JeukSP  Hasselt 
Zat  14 Sep09u30Gew  U 9 BRDK  GraveloH.I.H.  Hoepertingen 
Zat  14 Sep

11u30

Prov  U 8 AKDH  JeukBS  Sport 
Zat  14 Sep11u30Prov  U 8 BKDH  JeukBS  Sport 
Zat  14 Sep10u45Gew  U 7 ASP  KolmontKDH  Jeuk 

Zon 22 Sep15u00Eerste  PloegFC  Herderen  MillenKDH  Jeuk.. / ..
Don 19 Sep20u00

Prov  Reserve

KDH  JeukFC  Herderen  Millen.. / ..
Zat  21 Sep15u00Prov  U 21KDH  JeukZonhoven  United.. / ..
Zon 22 Sep10u00Prov  U 17KDH  JeukGenk  V V.. / ..
Zat  21 Sep11u30Prov  U 15FC  Herderen  MillenKDH  Jeuk.. / ..
Zat  21 Sep11u00Prov  U 13E.  LouwelKDH  Jeuk 
Zon 22 Sep11u00Gew  U 13Kortessemse  V VKDH  Jeuk 
Zat  21 Sep13u30Prov  U 12KDH  JeukK.R.C.  Genk 
Zat  21 Sep11u30Prov  U 11KDH  JeukESK  Leopoldsburg  
  Prov  U 10   
Zat  21 Sep10u00Prov  U 9 AE.  TermienKDH  Jeuk 
Zat  21 Sep10u00Prov  U 9 BE.  TermienKDH  Jeuk 
Zon 22 Sep10u00Gew  U 9 BHO  Heide  HasseltRDK  Gravelo 
Zat  21 Sep

11u30

Prov  U 8 AFC  Herderen  MillenKDH  Jeuk 
Zat  21 Sep11u30Prov  U 8 BFC  Herderen  Millen 

KDH  Jeuk 

 
Zat  21 Sep11u30Gew  U 7 AKDH  JeukKVK  Wellen 

De wedstijd van de reserve op zaterdag 21 sep is verplaats naar donderdag 19 sep​

 

Stamnummer: 06111

 

Koninklijke Daring Huvo Jeuk

 

 

DH Jeuk

 

logo dh jeuk
Lees meer...